Cyprus - 1. Division - Results

 
Date Time Match Result
21/01 16:00 Aris Limassol - AEK Larnaca 1 : 1
21/01 15:00 Anorthosis - Omonia Nicosia 2 : 2
16/01 17:00 AE Zakakiou - Aris Limassol 2 : 3
15/01 16:00 Anagennisi Deryneia - Ethnikos Achna 2 : 3
15/01 15:00 Ermis Aradippou - Karmiotissa Pano Polemidion 2 : 0
15/01 14:00 AEL Limassol - Anorthosis 0 : 0
15/01 14:00 Omonia Nicosia - Apollon Limassol 1 : 2
14/01 17:00 AEK Larnaca - Nea Salamina 2 : 0
14/01 15:00 Doxa Katokopia - APOEL Nicosia 0 : 2
09/01 17:00 Nea Salamina - AE Zakakiou 2 : 0
08/01 16:00 Karmiotissa Pano Polemidion - Omonia Nicosia 0 : 1
08/01 15:00 APOEL Nicosia - Aris Limassol 5 : 0
08/01 14:00 Ethnikos Achna - Ermis Aradippou 3 : 1
07/01 17:00 Anorthosis - AEK Larnaca 0 : 1
07/01 15:00 Apollon Limassol - AEL Limassol 2 : 0
07/01 15:00 Doxa Katokopia - Anagennisi Deryneia 0 : 0
04/01 16:00 AEL Limassol - Karmiotissa Pano Polemidion 4 : 1
04/01 15:00 Omonia Nicosia - Ethnikos Achna 3 : 2
04/01 15:00 Ermis Aradippou - Doxa Katokopia 1 : 0
03/01 17:05 AEK Larnaca - Apollon Limassol 1 : 3
03/01 16:00 Anagennisi Deryneia - APOEL Nicosia 2 : 4
03/01 15:00 AE Zakakiou - Anorthosis 0 : 2
03/01 15:00 Aris Limassol - Nea Salamina 1 : 2
22/12 15:00 Anorthosis - Aris Limassol 2 : 0
22/12 14:00 Ethnikos Achna - AEL Limassol 2 : 2
21/12 17:00 APOEL Nicosia - Nea Salamina 1 : 0
21/12 16:00 Apollon Limassol - AE Zakakiou 2 : 1
21/12 15:55 Anagennisi Deryneia - Ermis Aradippou 2 : 2
21/12 15:00 Doxa Katokopia - Omonia Nicosia 2 : 3
21/12 15:00 Karmiotissa Pano Polemidion - AEK Larnaca 0 : 3
17/12 16:00 Ermis Aradippou - APOEL Nicosia 1 : 1
17/12 15:00 AEL Limassol - Doxa Katokopia 1 : 0
17/12 14:00 AEK Larnaca - Ethnikos Achna 1 : 0
17/12 14:00 Omonia Nicosia - Anagennisi Deryneia 5 : 1
16/12 17:00 Aris Limassol - Apollon Limassol 1 : 4
16/12 16:00 Nea Salamina - Anorthosis 2 : 1
16/12 15:00 AE Zakakiou - Karmiotissa Pano Polemidion 3 : 3
11/12 16:00 Doxa Katokopia - AEK Larnaca 1 : 1
11/12 15:00 Karmiotissa Pano Polemidion - Aris Limassol 3 : 3
11/12 14:00 Ethnikos Achna - AE Zakakiou 3 : 1
10/12 17:00 Ermis Aradippou - Omonia Nicosia 2 : 2
10/12 15:00 Apollon Limassol - Nea Salamina 1 : 1
10/12 15:00 Anagennisi Deryneia - AEL Limassol 1 : 3
05/12 17:00 Doxa Katokopia - AE Zakakiou 1 : 0
04/12 16:00 Ermis Aradippou - AEL Limassol 0 : 1
04/12 14:00 Apollon Limassol - Anorthosis 1 : 1
04/12 14:00 Ethnikos Achna - Aris Limassol 2 : 0
03/12 17:00 Karmiotissa Pano Polemidion - Nea Salamina 1 : 0
03/12 15:00 Omonia Nicosia - APOEL Nicosia 1 : 4
03/12 15:00 Anagennisi Deryneia - AEK Larnaca 0 : 0
28/11 17:05 APOEL Nicosia - Apollon Limassol 1 : 1
27/11 16:00 Anorthosis - Karmiotissa Pano Polemidion 0 : 1
27/11 15:00 Aris Limassol - Doxa Katokopia 4 : 0
27/11 14:00 AE Zakakiou - Anagennisi Deryneia 1 : 1
26/11 17:00 AEL Limassol - Omonia Nicosia 1 : 0
26/11 16:00 Nea Salamina - Ethnikos Achna 1 : 0
26/11 15:05 AEK Larnaca - Ermis Aradippou 1 : 0
21/11 17:00 Ethnikos Achna - Anorthosis 2 : 1
20/11 16:00 Karmiotissa Pano Polemidion - Apollon Limassol 0 : 6
20/11 15:00 Doxa Katokopia - Nea Salamina 0 : 0
20/11 14:00 Omonia Nicosia - AEK Larnaca 2 : 1
20/11 14:00 Anagennisi Deryneia - Aris Limassol 1 : 2
19/11 17:00 AEL Limassol - APOEL Nicosia 1 : 0
19/11 15:00 Ermis Aradippou - AE Zakakiou 2 : 1
06/11 16:00 APOEL Nicosia - Karmiotissa Pano Polemidion 4 : 1
06/11 15:00 Nea Salamina - Anagennisi Deryneia 2 : 0
06/11 15:00 Apollon Limassol - Ethnikos Achna 3 : 2
06/11 14:00 Anorthosis - Doxa Katokopia 3 : 0
05/11 17:00 AEK Larnaca - AEL Limassol 2 : 1
05/11 16:00 Aris Limassol - Ermis Aradippou 0 : 2
05/11 15:00 AE Zakakiou - Omonia Nicosia 0 : 1
31/10 17:00 Anagennisi Deryneia - Anorthosis 1 : 2
30/10 17:00 Ermis Aradippou - Nea Salamina 1 : 2
30/10 17:00 AEL Limassol - AE Zakakiou 1 : 1
30/10 16:00 Doxa Katokopia - Apollon Limassol 0 : 1
29/10 18:05 AEK Larnaca - APOEL Nicosia 1 : 1
29/10 16:00 Ethnikos Achna - Karmiotissa Pano Polemidion 4 : 2
29/10 16:00 Omonia Nicosia - Aris Limassol 3 : 1
24/10 17:00 APOEL Nicosia - Ethnikos Achna 2 : 0
23/10 18:00 Anorthosis - Ermis Aradippou 2 : 2
23/10 17:00 Aris Limassol - AEL Limassol 0 : 3
23/10 16:00 AE Zakakiou - AEK Larnaca 2 : 5
22/10 18:00 Nea Salamina - Omonia Nicosia 1 : 1
22/10 16:00 Apollon Limassol - Anagennisi Deryneia 4 : 0
22/10 16:00 Karmiotissa Pano Polemidion - Doxa Katokopia 1 : 0
17/10 17:00 AEK Larnaca - Aris Limassol 4 : 0
16/10 18:00 Doxa Katokopia - Ethnikos Achna 0 : 0
16/10 17:00 Ermis Aradippou - Apollon Limassol 3 : 2
16/10 16:00 Anagennisi Deryneia - Karmiotissa Pano Polemidion 0 : 1
15/10 18:00 AEL Limassol - Nea Salamina 3 : 0
15/10 16:00 AE Zakakiou - APOEL Nicosia 1 : 4
15/10 16:00 Omonia Nicosia - Anorthosis 2 : 0
02/10 18:00 Nea Salamina - AEK Larnaca 0 : 1
02/10 18:00 APOEL Nicosia - Doxa Katokopia 2 : 0
02/10 16:05 Apollon Limassol - Omonia Nicosia 2 : 1
02/10 16:00 Karmiotissa Pano Polemidion - Ermis Aradippou 3 : 0
01/10 18:00 Anorthosis - AEL Limassol 0 : 0
01/10 17:00 Ethnikos Achna - Anagennisi Deryneia 5 : 3
01/10 16:00 Aris Limassol - AE Zakakiou 0 : 0
26/09 17:00 Ermis Aradippou - Ethnikos Achna 2 : 1