Cyprus - 1. Division - Fixtures

 
League Date Time Teams
CY
21/01 15:00 Anorthosis - Omonia Nicosia
CY
21/01 16:00 Aris Limassol - AEK Larnaca
CY
22/01 14:00 Apollon Limassol - Ermis Aradippou
CY
22/01 14:00 Nea Salamina - AEL Limassol
CY
22/01 15:00 APOEL Nicosia - AE Zakakiou
CY
22/01 16:00 Karmiotissa Pano Polemidion - Anagennisi Deryneia
CY
23/01 17:00 Ethnikos Achna - Doxa Katokopia
CY
28/01 15:00 Omonia Nicosia - Nea Salamina
CY
28/01 15:00 Anagennisi Deryneia - Apollon Limassol
CY
28/01 16:00 Ermis Aradippou - Anorthosis
CY
29/01 14:00 Ethnikos Achna - APOEL Nicosia
CY
29/01 15:00 Doxa Katokopia - Karmiotissa Pano Polemidion
CY
29/01 16:00 AEK Larnaca - AE Zakakiou
CY
30/01 17:00 AEL Limassol - Aris Limassol
CY
04/02 15:00 AE Zakakiou - AEL Limassol
CY
04/02 15:00 Apollon Limassol - Doxa Katokopia
CY
04/02 17:00 Nea Salamina - Ermis Aradippou
CY
05/02 14:00 APOEL Nicosia - AEK Larnaca
CY
05/02 15:00 Anorthosis - Anagennisi Deryneia
CY
05/02 16:00 Aris Limassol - Omonia Nicosia
CY
06/02 17:00 Karmiotissa Pano Polemidion - Ethnikos Achna
CY
11/02 15:00 Omonia Nicosia - AE Zakakiou
CY
11/02 15:00 Ermis Aradippou - Aris Limassol
CY
11/02 17:00 Karmiotissa Pano Polemidion - APOEL Nicosia
CY
12/02 14:00 AEL Limassol - AEK Larnaca
CY
12/02 15:00 Ethnikos Achna - Apollon Limassol
CY
12/02 16:00 Anagennisi Deryneia - Nea Salamina
CY
13/02 17:00 Doxa Katokopia - Anorthosis
CY
18/02 16:00 Nea Salamina - Doxa Katokopia
CY
18/02 16:00 Aris Limassol - Anagennisi Deryneia
CY
18/02 16:00 Apollon Limassol - Karmiotissa Pano Polemidion
CY
18/02 16:00 APOEL Nicosia - AEL Limassol
CY
18/02 16:00 Anorthosis - Ethnikos Achna
CY
18/02 16:00 AE Zakakiou - Ermis Aradippou
CY
18/02 16:00 AEK Larnaca - Omonia Nicosia
CY
25/02 16:00 Omonia Nicosia - AEL Limassol
CY
25/02 16:00 Karmiotissa Pano Polemidion - Anorthosis
CY
25/02 16:00 Ethnikos Achna - Nea Salamina
CY
25/02 16:00 Ermis Aradippou - AEK Larnaca
CY
25/02 16:00 Doxa Katokopia - Aris Limassol
CY
25/02 16:00 Apollon Limassol - APOEL Nicosia
CY
25/02 16:00 Anagennisi Deryneia - AE Zakakiou
CY
04/03 16:00 Aris Limassol - Ethnikos Achna
CY
04/03 16:00 APOEL Nicosia - Omonia Nicosia
CY
04/03 16:00 Anorthosis - Apollon Limassol
CY
04/03 16:00 AE Zakakiou - Doxa Katokopia
CY
04/03 16:00 AEL Limassol - Ermis Aradippou
CY
04/03 16:00 AEK Larnaca - Anagennisi Deryneia
CY
04/03 16:00 Nea Salamina - Karmiotissa Pano Polemidion